skip to Main Content

Açık hava reklamcılığında reklam hedef kitlesine ulaşılması nedeni ile en önemli reklam amaçlarından birine araç giydirme denir. Reklam sektörünün önemli parçalarından biri olan bölümünde en çok kullanılan reklam çeşitlerinden biridir. Araç nereye giderse gitsin reklam da araçla birlikte gideceği için farklı reklam türlerine göre daha fazla hedef kitlesine ulaşır.

Araç kaplama reklamı için fazla çaba sarf etmenize gerek yoktur dur. Araç park halin de ve yoğun trafikte olsa bile reklam görevini yerine getirir. Marka reklam olarak araç giydirme işlerinizi itina ile yapmaktayız. Araç giydirme ile elde edilen reklam pratiklik sağlar ve reklam maliyetini en az seviyeye indirir. Uzun süre dayanıklı reklam ürünleri arasında yer alır. Bu yüzden sıklıkla değişmek zorunda kalmazsınız.

Araç kaplama işlemi, aracın üzerini tamamen logosu ile kaplatılma işlemidir. Araç kaplama işlemi dikkat isteyen bir işledir. Aracın komplesini ya da kapı kısımlarını logo, fotoğraf ve yazılar ile kaplayabilirsiniz.

Türkiye’de geniş bir kitleye sahip olan firmaların, firma araçlarında çoğunlukla tercih ettiği araç kaplama folyosu olarak da isimlendirilen bir işlemdir. Araç kaplama reklam ve fotoğraf açıdan tercih edilebilmektedir.

Araç Kaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

Araç kaplama işlemlerinde işlerinde uzman ekipler tarafından, ilk olarak aracın görsel incelemeleri yapılır. Yapılan görsel inceleme sonucunda araç ölçüleri alınır ve kaydedilir. Araç giydirme işlemlerinde bu bölümde kullanılması için özel olarak imal edilmiş olan cast folyo kullanılarak araç giydirme işlemi yapılır.

Araç giydirme işlemlerinde tercih edilen folyolar araçlara uygun olarak üretildiğinden giydirme ve çıkartılma işlemi yapıldığında araca hasar vermez. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu özelliği sahip olan cast folyolar dışarıdan gelen tehlikelere ve çizilmelere karşı dayanıklı malzemelerdir. Esnek ve kolay şekil alma özelliği ile aracın çıkıntılı yerlerine kolaylıkla uygulanır.

Araç kaplama işlemlerinde aracı komple ya da kısmen kaplayabilirsiniz. Kaplama tercihinize göre araç tavan kaplaması, araç içi kaplama, araç dışı kaplama, araç torpido kaplama, araç kaput kaplama uygulamaları şeklinde yapılmaktadır.

www.markadijitalbaski.com arac giydirme arac giydirme
Back To Top Call Now Button