skip to Main Content

Cephe Tabelası Nedir?

Cephe tabelası işletmenin kalitesini artırmak için yapacağınız işin ilk adımı şık bir tabeladır. Cephe tabelaları her büyüklükteki firmaların tercih ettiği çeşitidir. Cephe tabelaları binaların cephelerine veya duvarlarına montaj yapılır. Genelde dış mekan tabelası olarak kullanılmasına rağmen cephe tabelaları iç mekan tabelası olarak da tercih edilebilmektedirler. Cephe tabelaları ışıklı tabela ve ışıksız tabela olmak üzere ikiye ayrılırlar.

Işıklı tabela, çok sayıda zemin malzemesinin ışık sistemleri ile kullanılan bir tabela çeşididir.

Marka Reklam olarak ışıklı ışıksız tabela çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Reklam sektörünün en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan ışıklı tabelalar işletmenin dikkat çekmesi için kullanılmaktadır bu sebeple göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Işıklı tabelalarda neon, LED, florasan, gibi birçok aydınlatma ekipmanı tercih edilmektedir. Böylece tabelada yansıtılan içerik gece gündüz dikkat çekiciliğini korur.

Işıksız tabela da çokca tercih edilen bir tabela türüdür. Işıklı tabela ile arasıdaki en büyük fark ise aydınlatma sistemine sahip olmaması ve kasa derinliğinin bulunmamasıdır. Gün ışığında rahatlıkla olunabilen yazılar aydınlatma düzeneği olmadığı için karanlıkta belirgin değildir.

dijital baskı çözümleri fiyat almak için tıklayın.

Pleksi glass, Polikarbonat, Vinyl Germe, Dekota Forex, Alümünyum Tabela, Sac Tabela, Ahşap Tabela, Cam Tabela, Mesh Tabela gibi türleri çeşitleri bulunmaktadır.

www.markadijitalbaski.com cephe tabelasi cephetabela 1
Back To Top Call Now Button