skip to Main Content

Örnekleri

Www.markadijitalbaski.com Calismalarimiz Dijital Baski 19
Www.markadijitalbaski.com Calismalarimiz Dijital Baski 18
Www.markadijitalbaski.com Calismalarimiz Dijital Baski 12
Www.markadijitalbaski.com Img 20200919 Wa0137
Www.markadijitalbaski.com Img 20200919 Wa0127

Folyo Baskı Nedir? Nerede Kullanılır?

Folyo baskı uygulamasında folyo malzemeleri arkası kısmı yapışkanlı olup alt kısmında da koruma amaçlı kağıt olan dijital baskı sektöründe her alanda bulunan bir reklam ürünüdür. Değişik renklerde üretimi yapılan modellerin aksine tercih edilen fotoğraf folyo üzerine uygulanabilir. Çoğunlukla ahşap, kompozit ve cephe uygulamalarında tercih edilir.

Marka reklam dijital baskı hizmetlerine göz atmayı unutmayın. Folyo baskı ve diğer baskı ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Malzeme boyutları olarak dijital baskı sektöründe 105, 127, 137, ve 152 cm’lik boyutlar sıklıkla tercih edilir. Genellikle kullanılan folyo baskılar parlak ve uzun vadeli kullanımlar için oldukça uygundur. solvent bazlı dijital baskı ile yapılan ürünlerde 2 yıl gibi bir süre renkte bozulmama garantisi vardır. Folyo baskı üretiminde şeffaf ve beyaz folyo çeşitleri de mevcuttur. Şeffaf ve beyaz folyoda dayanıklı kaliteli ürünler tercih edilir.

Folyo Baskı Uygulaması Nasıl Yapılır?

Yapışkanlı folyo baskı ürünlerinde uygulanacak alan temiz ve pürüzsüz olması gerekir. Yüzeyin pürüzlü olması ve ham ağaç üzerine uygulanan folyo baskılarda istenilen sonuç elde edilmemektedir. Folyo baskı uygulamalarında iki teknik uygulanır. Bunlardan biri sulu uygulama diğeri ise kuru uygulamadır. Çoğunlukla büyük camlara sulu uygulama işlemi kullanılır. Islatılan cam yüzey üzerindeki su kuruyana kadar folyo rahatlıkla uygulanır. İşi bilen kişiler tarafından genellikle sulu uygulama yapılmaktadır.

Folyo Baskı Uygulama Alanları

  • Mağazalar
  • Kafeler
  • Eczaneler
  • Restoranlar
  • Alışveriş merkezleri

Genellikle folyo baskı uygulaması yapılacak olanlar oldukça geniştir. Bu nedenden dolayı geniş bir yelpazeye sahiptir.

www.markadijitalbaski.com folyo baski folyo baski 1
Back To Top Call Now Button