skip to Main Content

Mesh Baskı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Teknolojinin büyüyüp gelişmesiyle reklam bölümünde kullanılan ürünler de farklılık göstermiştir. Özellikle dijital baskı bölümünde imal edilen birçok ürün bulunmaktadır. Bu imal edilen ürünlerden biride mesh baskı uygulamasıdır.

Marka dijital baskı çözümleri siz müşterilerimize uygun fiyat ve hızlı teslimat sağlıyor.

Dökme ve lamine olarak iki değişik uygulama çeşidi vardır. Marka reklam dijital baskı uygulamalarında istenilen sonuçlar elde edilen mesh baskının üzerinde yer alan delikler hava şartlarına göre kullanıcıya yardımcı olur. Mesh baskı ile binanın tamamını kaplatabilirsiniz. Mesh baskı uygulaması hava geçirme özelliğine sahip olduğu için binalara zarar vermez. Kötü hava şartlarına dayanıklı reklam uygulamasıdır.

Mesh Baskı Özellikleri

Dayanıklılığı gayet iyi olan mesh baskı, üzerinde yer alan delikleri sayesinde ışık geçirgenliği yüksektir. Bu neden den dolayı binanızın iç kısmını kabartmadan kullanabilirsiniz. Üzerinde bulunan delikleri sayesinde rüzgara karşı dayanıklı bir üründür o yüzden dış cephe tadilatlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Hafifliği, esnekliği, yanmaya karşı dayanıklılığı, pratik temizlenmesi, küflenmemesi, ya da kötü hava koşullarına karşı dayanıklılığı nedeniyle her çeşit cephe ve dış mekan da kullanılmaktadır.

Mesh Baskı Avantajları

Dayanıklılığı sayesinde kötü hava şartlarında zarar görmez. Mesh baskı, vinil baskıya göre daha hafiftir. Kolay temizlenebilir yüzeye sahiptir. İstediğiniz çeşit ve renk seçenekleri ile basılmaktadır. Diğer vinil baskılara göre daha uzun ömürlüdür.

Mesh baskı, dış alanlarında kullanıldığında üzerinde yer alan delikler sayesinde normal vinil baskılara göre uzun vadeli kullanılabilir. Mesh baskılarda daha az yıpranma görülmektedir. Mesh baskı sayesinde uzun süreli reklam sağlamış olursunuz.

Mesh Kullanım Alanları

Mesh baskı, çoğunlukla cephe kaplamalarda ve cephe tamiratlarında kullanılmaktadır. Bunun dışında stadyum gösterilerinde, tiyatrolarda ve iç mekanlarda duvar dizaynda kullanılmaktadır. Fakat solvent bazlı boyalar kullanıldığı için kötü hava şartlarına dayanıklıdır. Bu yüzden dış cephe kaplamalarında kullanılır. aynı zamanda solvent bazlı boya sayesinde boya dayanıklı olup farklı bir korumaya ihtiyaç yoktur.

www.markadijitalbaski.com mesh baski mesh baski 1
Back To Top Call Now Button