skip to Main Content

Neon Nedir?

Neon tabela reklamcılık alanında tabela çeşitleri arasında en fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Renkleri ile geceleri ayrı bir hava katan neon tabela çeşitleri yıllardır vazgeçilmeyen tabela modelleri arasında yer almaktadır.

Sıradan bir tabela olmayan neon tabela adeta bir sanattır. Ustalık ve yetenek isteyen neon tabela ince işçilik isteyen tabela çeşitlerinden biridir.

Neon Tabela Yapımı

Neon tabela yapımında tasarımı yapılacak figür ve harfe göre cam borular belirlenmektedir. 8 mm’den 20’mm kadar çıkan ölçülere sahiptir. Özel ateşli ocaklarda şekillendirilerek neon gazı ve argon gazı uygulaması ile rengi belirlenmektedir.

Küçük cam borulardan oluşan neon tabelalar uzun ömürlü olduklarından dikkatleri daha fazla üzerlerine çekmektedir. Neon tabela yapımı ince bir işçilik istemektedir.

Neon tabela konusunda alanında uzman firmamız ile sizlerde kaliteli bir işçilikle tanışmış olabilirsiniz. Önceden yapmış olduğumuz neon tabela modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Neon Tabela Özellikleri

Neon tabelalar diğer ve tanıtım ürünlerine göre daha göz alıcı bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu özellik bakımından sıklıkla tercih edilmektedir. Neon tabela özellikleri şu şekildedir;

  • İstenen şekli ısının yardımı ile kolaylıkla alabilir.
  • Tabela çeşitleri arasında siyah boşluklar bulunmaz.
  • Uzun kullanım ömrüne sahiptir.
  • Gece geç saatlerde dahi işletmelerin dikkat çekmesini ve görünmesini sağlamaktadır.
  • İşletmelerin marka çalışmaları için önemlidir.
  • İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.
  • Diğer tabela çeşitlerine göre büyük avantaj sağlar.

Neon Tabela Fiyatları

Neon tabela fiyatları hazır neon tabela çeşitlerine, harf ve logo boyutu, kullanılacak olan alanın metrekaresi gibi birçok özelliğe bağlı olarak değişir.

Neon tabela fiyatları konusunda sizlerde detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

www.markadijitalbaski.com neon tabela neon
Back To Top Call Now Button