skip to Main Content

Ham maddesi PVC olduğu için ve delikli bir yapıya sahip olmasından dolayı toplumda “delikli folyo” adı ile bilinmektedir. One Way Vision Baskı, cam yüzeyli binaların giydirmelerinde uygulanan bir baskı türüdür. Baskı yapılacak olan yüzey beyazdır. Bunun sebebi; üstüne atılacak boyalardan fonun görünmemesi ve daha kaliteli sonuç almaktır. Yapışkanlı yüzey ise siyahtır. Bunun nedeni ise; giydirme yapılan binanın içinden bakıldığında dışarıyı görmeyi sağlamaktır. Böylelikle reklama bakan kişiler binanın içini göremezken, içerden bakan kişiler dışarıyı görebilmektedir.

One way vision baskı geliştirilmeden önce, cam yüzeylere yapılan uygulamalardan bu denli verim alınamıyordu. Çünkü içeriden bakıldığında dışarıyı görme imkânı kısıtlanıyordu. Ama artık, Rengarenk Dijital’in bünyesinde bulunan profesyonel ekibiyle ve kalite malzemeleriyle uyguladığı One way vision baskılardan, neredeyse kusursuz sonuçlar elde etmek mümkün hale geldi.

One Way Vision Baskı Nerelerde Kullanılır?

One Way Vision baskının kullanım alanı çok çeşitlidir. Cam yüzeye sahip aklınıza gelebilecek her yerde one way vision baskı kullanılabilir. En çok kullanıldığı yerler, dış yüzeyi cam olan binalar, logo yapıştırma için araba camları ve mağaza vitrinleridir. Yazı yazma amacıyla vitrinlerde uygulanır.

One Way Vision Baskının Avantajları Nelerdir?

Uygulamanın en önemli avantajı, içeriden bakıldığında dışarıyı görme imkânı sağlamasıdır, marka reklam dijital baskı olarak delikli folyo uygulamaları yapmaktadır. Oldukça ince ve delikli bir yapıya sahip one way vision baskı, kaliteli malzemelerden üretildiği ve uzman bir ekip tarafından uygulandığı sürece başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Diğer bir avantajı ise; ince olmasına rağmen dayanıklı bir malzemeden üretilmesidir. One way vision baskının üretiminde solvent bazlı boya kullanılmaktadır. Baskının dayanıklılığı bu malzemeden gelmektedir. Solvent bazlı boya kullanılarak üretilen baskının ömrü 5 yıla kadar uzamaktadır. Aynı zaman da yalnızca binalarda değil, araçlarda da kullanım imkânı sunmaktadır.

www.markadijitalbaski.com one way vision baski one way vision01 610x400 1
Back To Top Call Now Button